Euro 26

Euro26 Student

Uczysz się? Studiujesz? Masz od pięciu do trzydziestu lat i lubisz aktywnie spędzać czas? Z Euro26 Student rozwiniesz skrzydła!

Do wyboru jest pięć rodzajów Kart EURO26 STUDENT:


 • EURO26 STUDENT WORLD
 • EURO26 STUDENT SPORT

 •  
 • Karta Euro26 dla uczniów i studentów od pięciu do trzydziestu lat (wszystkie szkoły, każdy tryb nauki)
 • ubezpieczenie w 3 wariantach ważne przez cały rok (zastępuje ubezpieczenie oferowane w szkole i na uczelni!)
 • Euro26 Student bez polisy dla tych, którzy nie potrzebują ubezpieczenia, a chcą korzystać ze zniżek
 • Ponad 100.000 zniżek w Europie
 • Ponad 6.500 zniżek w Polsce
 • funkcja "Student ID"
   

Zniżki - sposób na duże oszczędności

Euro26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro26, daje Ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i ponad 6.500 w Polsce.

Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej! Skorzystaj
z >> wyszukiwarki zniżek i oszczędzaj!

 

Ubezpieczenie - trzy polisy do wyboru

Z Kartą Euro26 STUDENT masz ubezpieczenie na cały rok w trzech wariantach do wyboru - wybierz wariant dla siebie!

Euro26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy uprawiasz sporty amatorskie (poza narciarstwem, snowboardem, windsurfingiem i kitesurfingiem), wyjeżdżasz na wakacje, do pracy lub w celach edukacyjnych.

Euro26 STUDENT z polisą SPORT -- dla uprawiających sport. Polisa SPORT chroni Cię zawsze, gdy uprawiasz wyczynowo sport w ramach sekcji lub klubów sportowych, w trakcie ekspedycji oraz gdy uprawiasz tzw. sporty wysokiego ryzyka (np. narciarstwo, snowboard, windsurfing, kitesurfing, jazda konna, skoki spadochronowe, speleologia) - zarówno w Polsce jak i za granicą.
Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok.

Euro26 STUDENT z polisą POLSKA - ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę. 

Euro26 STUDENT bez polisy - idealne rozwiązanie dla podróżujących po Polsce i Europie, ale nie potrzebujących ubezpieczenia. Daje dostęp do wszystkich zniżek oferowanych posiadaczom Euro26.

 

Ubezpieczenie w szkole i na uczelni

Wyrabiasz Kartę - jesteś ubezpieczony, nie płacisz drugi raz za ubezpieczenie w trakcie roku szkolnego i semestru.

Ubezpieczenie zawarte w Karcie Euro26 STUDENT z powodzeniem zastępuje typowe polisy oferowane Ci w szkolnym sekretariacie lub w dziekanacie Twojej uczelni.

Mając odpowiednią polisę w Karcie Euro26 STUDENT spokojnie planujesz wyjazdy edukacyjne, zagraniczne wymiany uczniowskie / studenckie i wakacyjny wypoczynek!

 

"Student ID"

Dokądkolwiek jedziesz, Karta Euro26 STUDENT dzięki funkcji "STUDENT ID" pomoże Ci potwierdzić Twój status ucznia lub studenta. Dzięki temu, na całym świecie możesz korzystać z dodatkowych zniżek i specjalnych ofert dostępnych wyłącznie dla osób uczących się!

Przykład: W Hiszpanii trafiasz do muzeum, w którym nie ma akurat zniżki na Euro26. Okazuje się jednak, że wstęp jest darmowy dla wszystkich uczniów i studentów. Pokazujesz swoją Euro26 STUDENT i wchodzisz za darmo! (choć bywa i tak, że z bileterem trudniej dogadać się niż ze ścianą - niestety czynnik ludzki też ma tu czasem pewne znaczenie).

 

photo

 • koszt: z polisą WORLD 73 zł, z polisą SPORT 136 zł, z polisą POLSKA 50 zł
 • ubezpieczenie: trzy polisy do wyboru: WORLD, SPORT, POLSKA
 • zniżki: 6.500 w Polsce, 100.000 w Europie
 • okres ważności: 365 dni od daty wystawienia

Masz od pięciu do trzydziestu lat? Lubisz aktywny styl życia i podróże? Euro26 Classic jest właśnie dla Ciebie!

Do wyboru są trzy rodzaje Karty EURO26 CLASSIC:


 • EURO26 CLASSIC WORLD
 • EURO26 CLASSIC SPORT
   
 • Karta dla każdego od pięciu do trzydziestu lat (nie musisz być studentem)
 • Ubezpieczenie w 2 wariantach ważne przez cały rok!
 • Euro26 Classic bez polisy dla tych, którzy nie potrzebują ubezpieczenia, a chcą korzystać ze zniżek
 • Ponad 6.500 zniżek w Polsce
 • Ponad 100 tysięcy zniżek w Europie


 

Nie masz jeszcze trzydziestki?

Wersja CLASSIC, to podstawowy wariant Karty Euro26, przeznaczony dla każdego od pięciu do trzydziestu lat. Nie musisz być uczniem ani studentem żeby mieć Kartę Euro26! Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro26 CLASSIC jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz od pięciu do trzydziestu lat.

 


 

Zniżki - z Kartą oszczędzasz!

Karta w wersji CLASSIC, tak jak inne Karty Euro26, daje Ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100.000 zniżek w Europie i ponad 6.500 w Polsce. Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko! Skorzystaj z naszej>> wyszukiwarki zniżek i oszczędzaj!

 

 

Ubezpieczenie w Karcie

Karta w wersji CLASSIC zawiera ubezpieczenie, które działa przez okrągły rok od daty wystawienia Karty. Ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów leczenia za granicą (KL) do wysokości 60.000 EUR, odszkodowanie z tytułu następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) do wysokości 5.000 EUR oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) do 20.000 EUR. Polisa SPORT dodatkowo daje Ci możliwość udziału w ekspedycjach, możliwość wyczynowego uprawiania sportów w ramach sekcji i klubów sportowych oraz sportów wysokiego ryzyka. Masz Kartę - jesteś ubezpieczony - swobodnie podróżujesz po świecie, podejmujesz legalną pracę za granicą, uprawiasz sport i planujesz wyprawy turystyczne. Pełna swoboda - maximum bezpieczeństwa!
 

photo

koszt: z polisą WORLD 73 zł, z polisą SPORT 136 zł
ubezpieczenie: dwie polisy do wyboru: WORLD, SPORT
zniżki: 6.500 w Polsce, 100.000 w Europie
okres ważności: 365 dni od daty wystawienia
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW